Protokół z posiedzenia Kapituły Medalu Polskiej Niezapominajki w dniu 30.09.2016 r.

Honorowa przewodnicząca Kapituły: prof. dr hab. Anna Stańczykowska-Piotrowska

Przewodnicząca Kapituły
Elżbieta Królak

Członkowie Kapituły:
1. Mira Płocka
2. Monika Lipińska
3. Dorota Starczewska
4. Adam Mróz
5. Zbigniew Kaszuba
6. Ryszard Kowalski

Kapituła w składzie jw. postanowiła uhonorować Medalem Polskiej Niezapominajki w XIV edycji w roku 2016 następujące osoby i instytucje:

• Tadeusz Wojciech Kur
  • Krzysztof Koper
  • Cezary Pióro
  • Hanna Jadwiga Marciniak
  • Artur Baranowski
  • Marta Rybińska
  • Lilianna i Dariusz Kosteccy
  • Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Zalewskiego w Świnkowie
  • Teresa Świerubska
  • Maciej Omelaniuk
  • Barbara Mileszczyk
  • Jan Grabski
  • Rafał Siwek
  • Regionalny Związek Pszczelarzy w Siedlcach
  • Zespół Szkół Salezjańskich „Lux Sapientiae” w Sokołowie Podlaskim

Z tej okazji, w imieniu Kapituły Medalu, wszystkim Laureatom składam serdeczne gratulacje i uprzejmie informuję, że wręczenie Medali zaplanowane jest w dniu 20 października 2016 r. w dwóch terminach (do wyboru przez Laureata): o godz. 10.00 w auli I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Siedlcach przy ul. B-pa Ignacego Świrskiego 54 i o godzinie 16.00, w auli Biblioteki Pedagogicznej w Siedlcach przy ul. Mieczysława Asłanowicza 2. Mile widziane osoby towarzyszące Laureatom w tej uroczystej chwili. Zapraszamy.

Wyróżnienie związane jest z XVIII Festiwalem Nauki i Sztuki w Siedlcach, którego program znajduje się na stronie internetowej www.festiwal.uph.edu.pl

Siedlce, 3.10.2016 r.

Ryszard Kowalski